ÇEKSAN - ÜRÜNLER - CityMouse

CityMouse

CityMouse Hakkında

Modüler tasarımı sayesinde CityMouse geleceğin her türlü teknolojik gelişmelerinin kolayca adapte edilebilmesine imkan tanır.

Sistemi tasarlarken düşük maliyetle yüksek performans hedef alınmıştır. Makinanın verimliliği düşürülmeden bakım maliyetleri en aza indirilmiştir.

CityMous’un şık tasarımı ve sağlam yapısı, karşısına çıkan her türlü çöpü etkin bir şekilde süpürecek şekilde dizayn edilmiştir.

Operatörün kabinden tek bir butonla istediği zaman hem 2 teker hem de 4 teker manevra yapabileceği CityMouse, dar alanlarda kendi etrafında kolayca döner, en zorlu köşe ve bölgelerde dahi zorluk çekmez ve tek seferde süpürme sağlar.

Su sirkülasyon sistemi sayesinde su tanklarından bir tanesi kullanılan suyu tekrar rafine ederek vakum ağzına pomplar ve böylece sık su doluma gerek kalmadan daha uzun süpürme gerçekleştirilir.

CityMouse’da 2 adet fırça bulunmaktadır ve çarpmaları önleyen geri tepme mekanizmasıyla donatılmıştır. Her iki fırça aynı anda ya da birbirinden bağımsız, hidrolik olarak kabinden joystick yardımıyla kontrol edilebilmektedir. Fırçaların dönüş hızı ve yere olan baskısı kabinden ayarlanabilmektedir.

Kabin tasarlanırken operasyon konforu ve ergonomi had safhada tutulmuştur.

Yüksekten boşaltma sistemi sayesinde boşaltma alanlarına gitmeden, yol üzerindeki herhangi bir çöp konteynerlarına dahi boşaltma yapılarak süpürme fonksiyonu kaldığı yerden devam edebilir.

Hidrolik sisteme, motor ve elektrik kontrol panellerine ulaşım en hızlı olacak şekilde konumlandırılmıştır bu da dilediği takdirde operatörün istediği teftişi kolayca yapmasına olanak tanır.

Teknik Özellikler


CityMouse
Çöp Hazne Kapasitesi (m³) 2+
Süpürme Hızı (km/h) 0-15
Süpürme Genişliği (mm) 2900
Süpürme Kapasitesi (m²/h) 43500
Su Tankı Kapasitesi (lt) 360
Su Tankı Malzemesi Paslanmaz Çelik
Dingil Mesafesi (mm) 1843
Makine Uzunluğu (mm) 4593
Makine Genişliği (mm) 1784
Makine Yüksekliği (mm) 2000
Boş Toplam Ağırlık (kg) 3300
Hidrolik Yağ Tankı Kapasitesi (lt) 60
Yakıt Tankı Kapasitesi (lt) 80
Filtre Sayısı (pc) 4
Força Tabla Çapı (mm) 480
Vakum Ağzı Genişliği (mm) 800
Emiş Hortum Çapı (mm) 240
Su Pompası (bar) 4,2
Motor Tipi Dizel
Motor Gücü (kw) 72-75
Yük Tonaj (kg) 4500
Mesh Filtre Yüzey Alanı (m²) 0,84
Manevra 2 ya da 4 Teker
Hız (km) 25


Kapat

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikasını inceleyebilirsiniz.